Tworzę świeczki sojowe!

Tworzę ręcznie robione świeczki sojowe z dodatkiem naturalnych olejków. Ciemne szkło nadaje wieczorem niesamowitego klimatu, a każda śmieciuszka otoczona jest małym dziełem sztuki wykonanym przez trzy artystki. 

Chcesz dowiedzieć się o świeczkach jeszcze więcej? 

świeczki sojowe

Poznaj moje gwiazdy

piżmo i jaśmin

Piżmo i jaśmin

Panie i panowie, przed wami piżmo i jaśmin. Para świetnie dopasowana. Zdecydowany intensywny zapach piżma w połączeniu z subtelnym i delikatnym jaśminem to kompozycja istnie romantyczna. Dominujący zapach piżma daje poczucie pewności, a delikatny jaśmin studzi jego temperament.

Ilustracja etykiety: @bo.jczuk

Rozmaryn i Cytryna

Gdyby beztroska, radość i relaks mogły mieć zapach, to pachniałyby właśnie tak. Przyjemny zapach cytrusów z połączeniem rozmarynu to sielskie połączenie. Ten zapach  przeniesie Cię na słoneczną wyspę Capri.

Ilustracja etykiety: @hauzer_art

Frezja i konwalia

Ostatnia kandydatka to frezja i konwalia. Najbardziej romantyczna, ale nie dajcie się zwieść – ma w sobie to coś. Świeczka idealna dla marzycielek, takich jak Elizabet Bennet. Kiedy bohaterka książki Duma i Uprzedzenie myślała o Panu Darcym czuła nie tylko motylki w brzuchu, ale i delikatny kwiatowy zapach frezji i konwalii. Skąd to wiem? Musicie mi zaufać! 

Ilustracja nagłówka: @moalichniewicz